214857-2026 - Ergebnis
Polen – Messeeinrichtungen – Wykonanie, dostawa, montaż i uruchomienie wystawy o tematyce regionalnej pn. „Karkonoski Spichlerz Kultury” realizowanej w zabytkowym budynku Spichlerza w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym KPN–Pałac Sobieszów w ramach projektu nr CZ.11.02.01/00/23_004/0000048 pn.: „Karkonosze – historia i tradycje ożywają”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie, dostawa, montaż i uruchomienie wystawy o tematyce regionalnej pn. „Karkonoski Spichlerz Kultury” realizowanej w zabytkowym budynku Spichlerza w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym KPN–Pałac Sobieszów w ramach projektu nr CZ.11.02.01/00/23_004/0000048 pn.: „Karkonosze – historia i tradycje ożywają”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie wystawy o tematyce regionalnej pn. „Karkonoski Spichlerz Kultury” realizowanej w zabytkowym budynku Spichlerza w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Karkonoskiego Parku Narodowego – Pałac Sobieszów, ul. Cieplicka 196a, Karkonoska 3-4, 58-570 Jelenia Góra. 2. Wystawa realizowana będzie na na trzech kondygnacjach budynku: 1) I piętro – architektura regionalna z modelami architektonicznymi, charakterystyką najważniejszych zagadnień dotyczących architektury regionalnej, stanowiska interaktywne, analogowe z możliwością zrozumienia elementów konstrukcyjnych, rodzajów łączeń konstrukcyjnych, najczęściej używanych materiałów itp. 2) II piętro – dawne rzemiosło i ginące zawody – prezentacja treści dotyczących historii i charakterystyki dawnych rzemiosł i ginących zawodów, charakterystycznych dla regionu Karkonoszy i Gór Izerskich. Wystawa ma nie tylko przedstawiać najważniejsze informacje oraz historię poszczególnych zagadnień, ale także w jak najciekawszy sposób tłumaczyć poszczególne zawody i rzemiosła poprzez interaktywne, analogowe stanowiska, na których można spróbować wykonać samodzielnie jakieś drobne elementy dotyczące prezentowanych treści. Wystawa uwzględniać ma następujące rzemiosła i zawody: tkactwo, zawody związane z drewnem i jego obróbką, zawody związane z hutnictwem szkła i jego zdobnictwem oraz jego pochodne, piekarnictwo z uwzględnieniem tradycji „Jarmarków Niedzieli Palmowej w Cieplicach i pieczenia słynnych „Tallsacków”. 3) III piętro – przestrzeń do prezentacji wystaw czasowych, między innymi fotografii, malarstwa, rzeźby, instalacji, przedmiotów użytkowych, wzornictwa itp. 3. Ekspozycję wykonać należy zgodnie z Dokumentacją projektową na realizację wystawy sezonowej pn. „Karkonoski Spichlerz Kultury” w zabytkowym budynku spichlerza w Centrum Przyrodniczo – Edukacyjnym KPN – Pałac Sobieszów 4. W skład dokumentacji projektowej wchodzi: 1) Część opisowa, zawierająca: a) Opis techniczny wystawy, b) Scenariusz zwiedzania, c) Opis stanowisk, d) Zestawienie wyposażenia katalogowego, e) Przedmiar wystawy, f) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Wystawy 2) Część rysunkowo – wizualna, zawierająca: a) Rysunki techniczne (rzuty i przekroje, rysunki stanowisk, rysunki elektryczne), b) Wizualizację stanowisk, c) Identyfikację graficzną wystawy. 5. Dokumentacja projektowa wystawy pn. Karkonoski Spichlerz Kultury” stanowi załącznik nr 12 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung865885-2025
Interne KennungKPN/18/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 32322000 Multimediaausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32342410 Akustische Ausrüstung, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware, 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen, 92312000 Künstlerische Dienstleistungen, 32353000 Tonaufzeichnungen, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign, 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware, 79530000 Übersetzungsdienste, 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowe wykonanie wystawy o tematyce regionalnej pn.„Karkonoski Spichlerz Kultury” realizowanej w zabytkowym budynku Spichlerza w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym KPN–Pałac Sobieszów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie wystawy o tematyce regionalnej pn. „Karkonoski Spichlerz Kultury” realizowanej w zabytkowym budynku Spichlerza w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym Karkonoskiego Parku Narodowego – Pałac Sobieszów, ul. Cieplicka 196a, Karkonoska 3-4, 58-570 Jelenia Góra. 2. Budynek Spichlerza wraz z całą działką i jej pozostałą zabudową wpisany został do rejestru zabytków pod numerem A/5033/900/J z dnia 14.08.1987 r. 3. Wystawa realizowana będzie na na trzech kondygnacjach budynku: 1) I piętro – architektura regionalna z modelami architektonicznymi, charakterystyką najważniejszych zagadnień dotyczących architektury regionalnej, stanowiska interaktywne, analogowe z możliwością zrozumienia elementów konstrukcyjnych, rodzajów łączeń konstrukcyjnych, najczęściej używanych materiałów itp. 2) II piętro – dawne rzemiosło i ginące zawody – prezentacja treści dotyczących historii i charakterystyki dawnych rzemiosł i ginących zawodów, charakterystycznych dla regionu Karkonoszy i Gór Izerskich. Wystawa ma nie tylko przedstawiać najważniejsze informacje oraz historię poszczególnych zagadnień, ale także w jak najciekawszy sposób tłumaczyć poszczególne zawody i rzemiosła poprzez interaktywne, analogowe stanowiska, na których można spróbować wykonać samodzielnie jakieś drobne elementy dotyczące prezentowanych treści. Wystawa uwzględniać ma następujące rzemiosła i zawody: tkactwo, zawody związane z drewnem i jego obróbką, zawody związane z hutnictwem szkła i jego zdobnictwem oraz jego pochodne, piekarnictwo z uwzględnieniem tradycji „Jarmarków Niedzieli Palmowej w Cieplicach i pieczenia słynnych „Tallsacków”. 3) III piętro – przestrzeń do prezentacji wystaw czasowych, między innymi fotografii, malarstwa, rzeźby, instalacji, przedmiotów użytkowych, wzornictwa itp. 4. Ekspozycję wykonać należy zgodnie z Dokumentacją projektową na realizację wystawy sezonowej pn. „Karkonoski Spichlerz Kultury” w zabytkowym budynku spichlerza w Centrum Przyrodniczo – Edukacyjnym KPN – Pałac Sobieszów 5. W skład dokumentacji projektowej wchodzi: 1) Część opisowa, zawierająca: a) Opis techniczny wystawy, b) Scenariusz zwiedzania, c) Opis stanowisk, d) Zestawienie wyposażenia katalogowego, e) Przedmiar wystawy, f) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Wystawy 2) Część rysunkowo – wizualna, zawierająca: a) Rysunki techniczne (rzuty i przekroje, rysunki stanowisk, rysunki elektryczne), b) Wizualizację stanowisk, c) Identyfikację graficzną wystawy. 6. Dokumentacja projektowa wystawy pn. Karkonoski Spichlerz Kultury” stanowi załącznik nr 12 do SWZ. 7. UWAGA: Ekspozycja będzie realizowana oraz eksploatowana zabytkowym budynku spichlerza, który jest: nieogrzewany, niecieplony i nie posiada klimatyzacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen