214895-2026 - Ergebnis
Polen – Klimageräte – Wymiana i modernizacja infrastruktury serwerowni oraz objęcie 48 miesięcznym serwisem Centrum Podstawowego w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana i modernizacja infrastruktury serwerowni oraz objęcie 48 miesięcznym serwisem Centrum Podstawowego w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.
Beschreibung1. Zamawiający działa w imieniu i na rzecz - Zakładu Informatyki Lasów Państwowych, Sękocin Stary, ul. Leśników 21C, 05-090 Raszyn, NIP: 7282511300. e-mail: biuro@zilp.lasy.gov.pl, +48 22 270 71 00, IP: 1828100 fax + 48 22 468 09 51. 2. Przedmiotem zamówienia jest wymiana i modernizacja niezbędnej infrastruktury Centrum Podstawowego Lasów Państwowych oraz objęcie 48 miesięcznym serwisem infrastruktury serwerowni w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, ul. Grójecka 127, 02-124 Warszawa, zwanym dalej Centrum Podstawowym - CP w zakresie: 1) wymiana systemu klimatyzacji precyzyjnej Centrum Podstawowego; 2) wymiana systemu gwarantowanego zasilania UPS: a. wymiana systemu gwarantowanego zasilania serwerowni CP, b. wymiana systemu gwarantowanego zasilania budynku; 3) rozbudowa systemu monitorowania; 4) serwis i gwarancje systemów: a. System zasilania serwerowni CP, b. System gwarantowanego zasilania serwerowni, c. System gwarantowanego zasilania budynku, d. System klimatyzacji precyzyjnej, e. System SAP, SUG i system wczesnej detekcji dymu, f. System monitoringu serwerowni, g. System sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN), h. System kontroli dostępu (SKD); 5) dokonywanie przeglądów okresowych (kwartalnych i rocznych); 6) przeprowadzenie cyklu szkoleń zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Umowy. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wizja lokalna: 1. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej. Zamawiający jednocześnie wskazuje, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa i jej odbycie nie jest warunkiem złożenia oferty. 2. Zamawiający informuje, że w dniu 22.09.2025 roku umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej. Przeprowadzenie wizji lokalnej możliwe jest po wcześniejszym pisemnym zgłoszeniu przez Wykonawcę chęci dokonania wizji oraz ustaleniu z Zamawiającym terminu. Wizje będą odbywać się w dwóch terminach tj. o godz. 10.00. i o godz. 12.30. 3. Zgłoszenia dotyczące przeprowadzenia wizji lokalnej, należy przesyłać za pośrednictwem platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1137802 4. Zamawiający nie przewiduje wyjaśnień podczas wizji lokalnej, wizja ma służyć okazaniu miejsca realizacji zamówienia. 5. Koszty Wykonawcy, związane z udziałem w wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Ograniczenie w dostępie do dokumentów: 1. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 18 ust. 4 PZP wprowadza ograniczenia w dostępie do dokumentów zamówienia dotyczących infrastruktury serwerowni, z uwagi poufny charakter informacji zawartych w tych dokumentach. 2. Dokumenty zamówienia zwierające informacje o charakterze poufnym to: a) Załącznik nr 10 - Projekt „Wymiana systemu klimatyzacji precyzyjnej w Centrum podstawowym Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych”, b)Załącznik nr 11 - Kryteria stosowane w celu oceny równoważności klimatyzatorów i skraplaczy wskazanych w projekcie „Wymiana systemu klimatyzacji precyzyjnej w Centrum podstawowym Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych”, c) Załącznik nr 12 - Projekt „Konstrukcji wzmocnienia stropu w pomieszczeniu serwerowni”, d) Załącznik nr 13 - Projekt „Instalacji zasilania komputerów w budynku w zakresie instalacji systemów UPS oraz koniecznych prac w rozdzielnicach dot. instalacji drugiego klimatyzatora pomieszczenia UPS 2p”. 3. Dokumenty z informacjami poufnymi zostaną udostępnione do wglądu wyłącznie w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, po uprzednim złożeniu wniosku o udostępnienie dokumentów wraz z oświadczeniem o zachowaniu poufności informacji zawartych w udostępnionych dokumentach i umówieniu terminu do ich wglądu. 4. Dokumenty zostaną udostępnione tylko do wglądu, z możliwością fotografowania niezbędnych dla Wykonawcy informacji. 5. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający zastrzega obowiązek sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, pod rygorem odrzucenia oferty. 6. Zamawiający, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 PZP, odrzuci ofertę Wykonawcy, która została złożona bez sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe: W przypadku oferowania urządzeń (klimatyzatorów i skraplaczy) równoważnych Zamawiający, w celu potwierdzenia zgodności oferowanych urządzeń z wymaganymi cechami wymaga złożenia: 1. Oświadczenia producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, potwierdzającego zgodność oferowanego rozwiązania równoważnego z wymaganiami Zamawiającego; 2. Karty katalogowej bądź innego równoważnego dokumentu np. katalogu producenta, specyfikacji technicznej dla oferowanych urządzeń równoważnych potwierdzającego spełnianie określonych wymagań. 2. Przedmiotowe środki dowodowe składane są wraz z ofertą. 3. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 8.1. składają tylko Wykonawcy, oferujący urządzenia równoważne, w celu wykazania równoważności. 4. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp wezwie Wykonawcę do jego złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Vorherige Bekanntmachung686905-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zamawiający działa w imieniu i na rzecz - Zakładu Informatyki Lasów Państwowych, Sękocin Stary, ul. Leśników 21C, 05-090 Raszyn, NIP: 7282511300. e-mail: biuro@zilp.lasy.gov.pl, +48 22 270 71 00, IP: 1828100 fax + 48 22 468 09 51. 2. Przedmiotem zamówienia jest wymiana i modernizacja niezbędnej infrastruktury Centrum Podstawowego Lasów Państwowych oraz objęcie 48 miesięcznym serwisem infrastruktury serwerowni w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, ul. Grójecka 127, 02-124 Warszawa, zwanym dalej Centrum Podstawowym - CP w zakresie: 1) wymiana systemu klimatyzacji precyzyjnej Centrum Podstawowego; 2) wymiana systemu gwarantowanego zasilania UPS: a. wymiana systemu gwarantowanego zasilania serwerowni CP, b. wymiana systemu gwarantowanego zasilania budynku; 3) rozbudowa systemu monitorowania; 4) serwis i gwarancje systemów: a. System zasilania serwerowni CP, b. System gwarantowanego zasilania serwerowni, c. System gwarantowanego zasilania budynku, d. System klimatyzacji precyzyjnej, e. System SAP, SUG i system wczesnej detekcji dymu, f. System monitoringu serwerowni, g. System sygnalizacji włamania i napadu (SSWIN), h. System kontroli dostępu (SKD); 5) dokonywanie przeglądów okresowych (kwartalnych i rocznych); 6) przeprowadzenie cyklu szkoleń zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Umowy. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamówienia o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych (PZP) 1. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, o wartości 1 396 548,00 zł bez podatku od towarów i usług. 2. Zamówienia z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP będą polegały na powtórzeniu usług podobnych do usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia podstawowego w zakresie usług serwisu serwerowni, a okres, na który mogą zostać udzielone, nie będzie dłuższy niż 48 miesięcy. 3. Zamówienia z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki. 4.Zamówienia z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP mogą zostać udzielone dotychczasowemu Wykonawcy pod następującymi warunkami: a) dotychczasowe usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie; b) wykonawca zaakceptuje istotne postanowienia przyszłej umowy; c) strony dojdą do porozumienia w zakresie wynagrodzenia i terminu realizacji.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen