214920-2026 - Wettbewerb
Polen – Geologische Untersuchungen – Sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla inwestycji pn „Przeprowadzenie prac dla umożliwienia transportu wodnego do Portu Zewnętrznego w Świnoujściu."
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla inwestycji pn „Przeprowadzenie prac dla umożliwienia transportu wodnego do Portu Zewnętrznego w Świnoujściu."
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla inwestycji pn. „Przeprowadzenie prac dla umożliwienia transportu wodnego do Portu Zewnętrznego w Świnoujściu.”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekcie Umowy. 2. Zamawiający nie przewiduje w przedmiotowym postępowaniu wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy pzp.
Interne Kennung: PO-II.2600.18.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351910 Geologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sporządzenie dokumentacji geotechnicznej dla inwestycji pn. „Przeprowadzenie prac dla umożliwienia transportu wodnego do Portu Zewnętrznego w Świnoujściu.”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji zwiększenie zakresu zamówienia podstawowego. Szczegółowe informacje dotyczące zasady realizacji prawa opcji zostały określone we wzorze umowy.