2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Rozwój e-usług publicznych świadczonych na terenie Miasta Łańcuta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług dla Miasta Łańcut w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych świadczonych na terenie Miasta Łańcuta”. Zamówienie podzielone zostało na 2 części.
Interne Kennung: WFZ.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury z art. 139 ustawy tzw. procedury odwróconej, tj. dokonanie badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulaminserwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały opisane w SWZ. Zamawiający wymaga wniesienia przez Wykonawcę, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 uruchomienie e-usług publicznych
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: dostawę licencji systemu informacji przestrzennej Miasta Łańcuta - zarządzanie danymi; dostawę licencji systemu informacji przestrzennej Miasta Łańcuta - e-usługi; usługę instalacji i konfiguracji systemu informacji przestrzennej Miasta Łańcuta; usługę integracji systemu informacji przestrzennej Miasta Łańcuta z innymi systemami, usług szkoleń dotyczących systemu informacji przestrzennej Miasta Łańcuta; usługę digitalizacji zasobów oraz cyfrowej inwentaryzacji elementów infrastruktury drogowej; usługę modernizacji i rozbudowy Portalu Elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca; usług modernizacji aplikacji mobilnej; usługę szkoleń z zakresu zmodernizowanych Portalu EBOM i aplikacji mobilnej, usługę modernizacji i rozbudowy Systemu Dziedzinowego dot. Ewidencji Podatkowej; usługę modernizacji i rozbudowy Systemu Dziedzinowego dot. Ewidencji Opłat za Wywóz Śmieci; usługę modernizacji i rozbudowy Systemu Dziedzinowego dot. Finansów i Księgowości; usługę modernizacji i rozbudowy Systemu Dziedzinowego dot. Księgowości Podatkowej; usługę modernizacji i rozbudowy Systemu Dziedzinowego dot. Ewidencji Mienia; usługę szkoleń z zakresu zmodernizowanego Systemu Dziedzinowego; usługę modernizacji i rozbudowy Systemu Dziedzinowego dot. Planowania Budżetu
Interne Kennung: WFZ.271.7.2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung, 80510000 Spezialausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje opcje. Opcja, polegająca na wydłużeniu gwarancji, opisana została w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 elektroniczny nabór do szkół podstawowych Miasta Łańcuta
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuję dostawę licencji oprogramowania do elektronicznego naboru do szkół podstawowych oraz usługę szkoleń oprogramowania do elektronicznego naboru do szkół podstawowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 80510000 Spezialausbildung, 72253200 Systemunterstützung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje opcje w zakresie gwarancji. Opis opcji zawarty został w dokumentach zamówienia