214942-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Świadczenie usług serwisu, konserwacji, przeglądu technicznego oraz napraw awaryjnych urządzeń mroźni w Terenowej Stacji WCKiK SPZOZ we Wrocławiu. - Numer sprawy: 4/U/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisu, konserwacji, przeglądu technicznego oraz napraw awaryjnych urządzeń mroźni w Terenowej Stacji WCKiK SPZOZ we Wrocławiu. - Numer sprawy: 4/U/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu, konserwacji, przeglądu technicznego oraz napraw awaryjnych urządzeń mroźni w Terenowej Stacji WCKiK SPZOZ we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Odbiorca przedmiotu zamówienia: Terenowa Stacja Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ 53-115 Wrocław, ul. Rudolfa Weigla 5.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu, konserwacji, przeglądu technicznego oraz napraw awaryjnych urządzeń mroźni w Terenowej Stacji WCKiK SPZOZ we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Odbiorca przedmiotu zamówienia: Terenowa Stacja Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ 53-115 Wrocław, ul. Rudolfa Weigla 5. 5. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie od dnia zawarcia umowy przez okres 36 miesięcy lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.