See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji powstających na terenach stanowiących własność Miasta Oświęcim w okresie od dnia 01 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: 1) Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji, odbioru, rozliczenia i płatności oraz inne istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie niniejszego zamówienia, określone zostały wzorem umowy i dołączonymi do niego dokumentami załączonymi do SWZ. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonywanie usług zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tekst jednolity Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.), w zakresie przetwarzania odpadów o kodzie 20 02 01 powstających w wyniku pielęgnacji i uprawiania publicznych terenów zieleni. 3) Ilości odpadów objętych przedmiotowym zamówieniem wskazane w SWZ i dokumentach do niej załączonych są wartościami szacunkowymi, prognozowanymi, określonymi na podstawie danych z lat ubiegłych. Wielkości te mogą ulec zmianie poprzez zwiększenie lub zmniejszenie, na co Wykonawca wyraża zgodę i nie będzie dochodził roszczeń z tytułu zmian ilościowych w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia lub zwiększenia ilości wskazanych odpadów oraz prawo do zmiany rodzaju odpadów komunalnych w zależności od faktycznych potrzeb i ilości, bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu. 4) Dokumenty publikowane przez Zamawiającego w związku z przedmiotowym postępowaniem stanowią całość i są podstawą dla obliczenia przez Wykonawców ceny ofertowej oraz dla określenia obowiązków wykonawcy wynikających z przekazania mu do realizacji przedmiotowego zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 682465-2024
Interne Kennung: ZP.271.40.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001