215066-2025 - Wettbewerb
Polen – Druck- und Grafikausrüstung – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej 8 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej 8 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung196602-2025
Interne KennungATZ-281-27/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), zwanej dalej Pzp, w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. I Urządzenie wielofunkcyjne (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia wielofunkcyjnego (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. I
LosLOT-0002
Titelcz. II Laptop (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
Titelcz. III Oprogramowanie biurowe (1licencja)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (1licencja). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
LosLOT-0004
Titelcz. IV Urządzenie wielofunkcyjne (1szt.)
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. IV
LosLOT-0005
Titelcz. V Komputer stacjonarny (1szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego (1szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. V
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0006
Titelcz. VI Oprogramowanie biurowe (1licencja)
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. VI
LosLOT-0007
Titelcz. VII Laptop (1szt.)
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. VII
LosLOT-0008
Titelcz. VIII Oprogramowanie biurowe (1licencja)
Interne KennungATZ-281-27/25 cz. VIII