See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA BHV Opleidingen
Beschreibung: Deze aanbesteding is erop gericht één leverancier te selecteren en te contracteren die in opdracht van het NS Leercentrum BHV-opleidingen (Bedrijfshulpverlening) verzorgt voor medewerkers van NS. Nadere informatie over het NS Leercentrum, de Visie op Leren, doelgroepen, opleidingslocatie, huidige werkwijze en definities is opgenomen in het Contextdocument (Bijlage – Contextdocument). De Opdracht omvat het integraal verzorgen, organiseren, administreren en (door)ontwikkelen van de BHV-opleidingen binnen NS, zoals nader beschreven in de Competentieprofielen per opleiding (Bijlage – Competentieprofielen). De leverancier is verantwoordelijk voor zowel de inhoudelijke uitvoering als de organisatorische, logistieke en administratieve afhandeling van alle opleidingen binnen de scope van deze Opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een uitvraag onder regeling van SaS-diensten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80562000 Ausbildung in erster Hilfe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0000