See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu (zwanym dalej zamiennie Inżynierem, IK), tj. świadczenie usług związanych z zarządzaniem, koordynacją, kontrolą, nadzorem i rozliczeniem przy realizacji prac budowlanych oraz usług/ dostaw, których przedmiotem jest wykonanie zadań inwestycyjnych realizowanych w ramach projektu „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitarnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”, przez poszczególnych Partnerów.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. Budowa szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351"
Beschreibung: Było: § 6 „1. Inżynier będzie wykonywał swoje obowiązki od dnia zawarcia niniejszej umowy poprzez czas realizacji prac projektowych, czas postępowania na wybór oraz na realizacje robót budowalnych przez Wykonawców Robót Budowlanych (WRB), do dnia rozliczenia końcowego zadania realizowanego jako ostatnie z zastrzeżeniem obowiązków w okresie rękojmi, przy czym: 1) planowany termin realizacji zakresu rzeczowego Projektu nie później niż do dnia 31.12.2023 r., z zastrzeżeniem możliwości przedłużenia się robót budowlanych ponad ten okres; 2) okres rozliczenia końcowego Umowy – nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od dnia obustronnego podpisania protokołu końcowego robót budowlanych dla zadania realizowanego jako ostatnie, jednak nie później niż do dnia 31.12.2023 r.” § 7 „Zamawiający za wykonanie przedmiotu niniejszej Umowy zapłaci Inżynierowi wynagrodzenie wynoszące 7 701 939,66 zł. brutto (łącznie z podatkiem VAT), (słownie złotych: siedem milionów siedemset jeden tysięcy dziewięćset trzydzieści dziewięć 66/100), w tym : 1) zgodnie z ofertą cenową kwotę 5 598 017,84 zł brutto oraz 2) za wykonanie prac dodatkowych w wydłużonym terminie do 31.12.2023r., kwotę 2 103 921,82 zł brutto.” W Aneksie nr 13 zmieniono: zapis § 6: „1. Inżynier będzie wykonywał swoje obowiązki od dnia zawarcia niniejszej umowy poprzez czas realizacji prac projektowych, czas postępowania na wybór oraz na realizacje robót budowalnych przez Wykonawców Robót Budowlanych (WRB), do dnia rozliczenia końcowego zadania realizowanego jako ostatnie z zastrzeżeniem obowiązków w okresie rękojmi, przy czym: 1) planowany termin realizacji zakresu rzeczowego Projektu nie później niż do dnia 31.03.2024 r., z zastrzeżeniem możliwości przedłużenia się robót budowlanych ponad ten okres; 2) okres rozliczenia końcowego Umowy – nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od dnia obustronnego podpisania protokołu końcowego robót budowlanych dla zadania realizowanego jako ostatnie, jednak nie później niż do dnia 31.05.2024 r.” 2. zapis w § 7 ust. 1 otrzymuje następujące brzmienie: „Zamawiający za wykonanie przedmiotu niniejszej Umowy zapłaci Inżynierowi wynagrodzenie wynoszące 7 701 939,66 zł. brutto (łącznie z podatkiem VAT), (słownie złotych: siedem milionów siedemset jeden tysięcy dziewięćset trzydzieści dziewięć 66/100), w tym: 1. za realizację Umowy do dnia 31.12.2023r. kwotę 6 756 669,50 zł brutto 2. za realizację Umowy po 31.12.2023r. kwotę 945 270,16 zł brutto
Interne Kennung: SSOM.SKM.403.MK.4.2018