2. Verfahren
Verfahren
Titel: E5731050, Entrees Nationaal Park Hollandse Duinen (NPHD)
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren en plaatsen van Entreepalen, Informatieruiven in verschillende uitvoeringen, het assembleren en plaatsen oriëntatiepanelen, een informatiepaneel, bestemmingsborden en handwijzers in het areaal van Nationaal Park Hollands Duinen, gelegen in de kuststrook tussen Den Haag en Noordwijk. Evenals uitvoering van bijkomende opruimwerkzaamheden en kleine aanpassingen aan de inrichting van het terrein waar de materialen geplaatst moeten worden. De opdracht omvat: -Het leveren en plaatsen van 11 stuks NPHD Entreepalen. -Het leveren en plaatsen van 10 stuks informatieruiven in verschillende uitvoeringen -Het assembleren en plaatsen van 15 stuks oriëntatiepanelen, 1 informatiepaneel, 18 stuks bestemmingsborden en 4 handwijzers. -Uitvoering van bijkomende opruimwerkzaamheden en kleine aanpassingen aan de inrichting van het terrein waar de materialen geplaatst moeten worden.
Interne Kennung: E5731050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren en plaatsen van Entreepalen, Informatieruiven in verschillende uitvoeringen, het assembleren en plaatsen oriëntatiepanelen, een informatiepaneel, bestemmingsborden en handwijzers in Nationaal Park Hollands Duinen, gelegen in de kuststrook van de regio Groot Den Haag. Evenals uitvoering van bijkomende opruimwerkzaamheden en kleine aanpassingen aan de inrichting van het terrein waar de materialen geplaatst moeten worden. De opdracht omvat: -Het leveren en plaatsen van 11 stuks NPHD Entreepalen. -Het leveren en plaatsen van 10 stuks informatieruiven in verschillende uitvoeringen -Het assembleren en plaatsen van 15 stuks oriëntatiepanelen, 1 informatiepaneel, 18 stuks bestemmingsborden en 4 handwijzers. -Uitvoering van bijkomende opruimwerkzaamheden en kleine aanpassingen aan de inrichting van het terrein waar de materialen geplaatst moeten worden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eventuele aanschaf van uitgevraagde materialen door zowel Dunea als de aan het areaal van het Nationaal Park Hollands Duinen grenzende gemeenten.