See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zintegrowany rozwój szkolnictwa branżowego w powiecie raciborskim w kierunku regionalnych inteligentnych specjalizacji - dostawa i montaż wyposażenia pracowni ZSE w Raciborzu
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych na potrzeby projektu - Zintegrowany rozwój szkolnictwa branżowego w powiecie raciborskim w kierunku regionalnych inteligentnych specjalizacji - dostawa i montaż wyposażenia pracowni ZSE w Raciborzu. 4.2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 7 części, jak poniżej: 1) część 1 zamówienia – Dostawa sprzętu komputerowego w skład której wchodzą: 34 stanowiska komputerowe - Komputer typu All-in-One (AIO), 34 stanowiska komputerowe (zestawy), 2) część 2 zamówienia – Monitory w skład której wchodzą: 2 monitory interaktywne I o min. przekątnej 75”, 2 monitory interaktywne II o min. przekątnej 65”, 3) część 3 zamówienia – Urządzenia drukujące i skanery, w skład której wchodzą: 1 urządzenie wielofunkcyjne I, 2 urządzenia wielofunkcyjne II, 4) część 4 zamówienia – Urządzenia do druku i skanu 3D, w skład której wchodzą: 1 drukarka 3D , 2 skanery 3D, 1 ploter do grawerowania, 1 drukarka do druku sublimacyjnego, 5) część 5 zamówienia – Tablety graficzne, w skład której wchodzą: 34 tablety graficzne. 6) część 6 zamówienia – Sprzęt VR, w skład której wchodzą: 17 zestawów sprzętu do technologii VR, 7) część 7 zamówienia – Meble do pracowni specjalistycznych, w skład której wchodzą: 32 stoliki uczniowskie I, 32 krzesła uczniowskie I, 4 biurka nauczyciela 4 fotele nauczyciela, 6 szaf biurowych, 32 stoliki uczniowskie II, 32 krzesła uczniowskie II, 4.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia obejmuje 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 (części 1-7) do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia , o którym mowa w pkt 11.6 SWZ, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (zamawiający dopuszcza także format .rar) i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm..), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp,z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny. Podpis formularza ofertowego wariantem podpisu w typie zewnętrznym również jest możliwy, tylko w tym przypadku, powstały oddzielny plik podpisu dla tego formularza należy załączyć w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”. 4. Na potrzeby oceny ofert oferta musi zawierać: 1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach); 2) Wypełniony formularz szczegółowy – Potwierdzenie spełniania wymagań minimalnych, stanowiący: załącznik nr 3a do SWZ dla Części 1, załącznik nr 3b do SWZ dla Części 2, załącznik nr 3c do SWZ dla Części 3, załącznik nr 3d do SWZ dla Części 4, załącznik nr 3e do SWZ dla Części 5, załącznik nr 3f do SWZ dla Części 6, załącznik nr 3g do SWZ dla Części 7. Wypełnienie formularza stanowi potwierdzenie zgodności produktu z wymogami Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca nie potwierdzi wymaganych parametrów Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp Uwaga: W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże producenta lub modelu lub wersji oferowanego urządzenia Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. 3) Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.2 SWZ; 5) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy : a) Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; b) Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. c) jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. 6) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy). 5.Zamawiający przewiduje wykluczenie Wykonawcy na podstawie art. 109 ust 1 pkt. 4 ustawy Pzp, tj.: w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 zamówienia – Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres: - 34 stanowiska komputerowe - Komputer typu All-in-One (AIO), - 34 stanowiska komputerowe (zestawy),
Interne Kennung: cz_1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32351200 Abschirmungen
Menge: 68 Stück
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia – Monitory
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres:- 2 monitory interaktywne o min. przekątnej 75”, - 2 monitory interaktywne o min. przekątnej 65”,
Interne Kennung: cz_2
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia – Urządzenia drukujące i skanery
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres:- 1 urządzenie wielofunkcyjne I, - 2 urządzenia wielofunkcyjne II,
Interne Kennung: cz_3
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: część 4 zamówienia – Urządzenia do druku i skanu 3D
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres:- 1 drukarka 3D I, - 2 skanery 3D, - 1 ploter do grawerowania, - 1 drukarka do druku subli,
Interne Kennung: cz_4
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 42940000 Maschinen für die Wärmebehandlung von Stoffen
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0005
Titel: część 5 zamówienia – Tablety graficzne
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres:34 tablety graficzne
Interne Kennung: cz_5
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Menge: 34 Stück
Los: LOT-0006
Titel: część 6 zamówienia – Sprzęt VR
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres:- 17 zestawów sprzętu technologii VR
Interne Kennung: cz_6
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Menge: 17 Stück
Los: LOT-0007
Titel: część 7 zamówienia – Meble do pracowni specjalistycznych
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, praw i innych elementów we wskazanych (w umowie, załącznikach do umowy, SWZ i ofercie) terminach, ilościach i specyfikacji do miejsca wskazanego przez Zamawiającego zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz dokonania ich rozpakowania, ustawienia, zainstalowania, skonfigurowania i próbnego uruchomienia, a także przeprowadzenia instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi dostarczonego wyposażenia (w zakresie adekwatnym do rodzaju dostarczonego wyposażenia). 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych, nieobciążone prawami osób trzecich, bezpieczne, kompletne, tj. posiadające wszelkie akcesoria, niezbędne do jego użytkowania. Zaoferowane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Przedmiot zamówienia w zakresie części od 1-6 musi być wyprodukowany w seryjnym procesie produkcyjnym producenta. 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie wyposażenia jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa. 5) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi wyposażenia lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta. 7) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na minimalny okres podany w opisie przedmiotu zamówienia. 8) Zamawiającemu przysługują pełne uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wynikające z przepisów kodeksu cywilnego w terminach tam określonych – niezależnie od uprawnień z tytułu gwarancji. 9) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia. 10) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. zakres:32 stoliki uczniowskie I, 32 krzesła uczniowskie I, 4 biurka nauczyciela, 4 fotele nauczyciela, 6 szaf biurowych, 32 stoliki uczniowskie II, 32 krzesła uczniowskie II,
Interne Kennung: cz_7
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113600 Bänke, 39113100 Sessel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Menge: 142 Stück