See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering afvalbakken
Beschreibung: De gemeente Den Haag zet in op een schone stad voor iedereen. Dit betekent dat de openbare ruimte zodanig vrij is van vuil en viezigheid, dat mensen de stad als schoon beleven. Het Aanvalsplan Afval 2023-2026 is het vigerende beleidskader. Het beleid rust op de pijlers preventie, basis op orde en handhaven. Een belangrijk onderdeel van de pijler basis-op-orde is dat er voldoende afvalbakken in de openbare ruimte staan, dat deze bakken tijdig worden geleegd, op de juiste plek staan en dat ze genoeg capaciteit hebben.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Puccini afvalbak
Beschreibung: De gemeente Den Haag faseert de huidige NHA-afvalbakken uit en vervangt deze geleidelijk door de Puccini-afvalbak. Waar mogelijk worden bestaande afvalbakken gerefurbisht. Alleen wanneer refurbishen niet mogelijk of doelmatig is, worden nieuwe Puccini-afvalbakken geplaatst.
Menge: 260 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 50 + 70 liter afvalbakken
Beschreibung: Perceel 2 betreft de 50- en 70-liter afvalbakken. Deze afvalbakken worden niet gebiedsgericht aangepakt, maar 1-op-1 vervangen of gerefurbisht bij einde levensduur, schade of technische noodzaak. De aantallen volgen hiermee rechtstreeks uit de bestaande situatie en het reguliere beheer.
Menge: 350 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Persende afvalbak
Beschreibung: Perceel 3 betreft persende afvalbak zoals beschreven in het Programma van Eisen.