215227-2026 - Ergebnis
Polen – Stromversorgung – Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego-Energa-Operator S.A usług dystrybucji energii elektrycznej dla odbiorcy (Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego) przyłączonego do sieci elektroenergetycznej Operatora. 2. Umowa dotyczy zapewnienia energii elektrycznej dla nowo wybudowanego budynku o funkcji administracyjno-dydaktycznej przy ul. Tuwima w Gdańsku
Vorherige Bekanntmachung118914-2026
Interne KennungGUM2026ZP0007
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej.