215287-2025 - Ergebnis
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kategorii E do B
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie kursu na prawo jazdy kategorii E do B
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu – Prawo jazdy kategorii E do B
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 oraz 7 do SWZ