2. Verfahren
Verfahren
Titel: Długoterminowy najem samochodów osobowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem fabrycznie nowych (wyprodukowanych w 2025 r.) samochodów osobowych przez okres 36 miesięcy: 1) 29 sztuk samochodów osobowych jednego producenta i jednej marki z grupy podstawowej, segmentu klasy B - typu combi, sedan, liftback lub hatchback; 2) 10 sztuk samochodów osobowych jednego producenta i jednej marki z grupy podstawowej, segmentu klasy B - typu SUV/crossover wraz z pełną obsługą serwisową oraz pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance.
Vorherige Bekanntmachung: 29513-2025
Interne Kennung: P.260.1.2025.P3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Samochody z grupy podstawowej, segmentu klasy B typu combi, sedan, liftback lub hatchback
Beschreibung: 29 sztuk samochodów osobowych jednego producenta i jednej marki z grupy podstawowej, segmentu klasy B - typu combi, sedan, liftback lub hatchback;
Interne Kennung: P.260.1.2025.P3 Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Samochody z grupy podstawowej, segmentu klasy B typu SUV/crossover
Beschreibung: 10 sztuk samochodów osobowych jednego producenta i jednej marki z grupy podstawowej, segmentu klasy B - typu SUV/crossover
Interne Kennung: P.260.1.2025.P3 Część 2