2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Leusden - Maaien bermen en watergangen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens om het maaien van de bermen en watergangen uit te besteden. De opdracht, voor een initiële periode van vier (4) met een mogelijkheid tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar. De Dienst (het onderhoud bermen en watergangen) omvat onder andere: Maaien bermen; Verwerken en afvoeren maaisel vrijgekomen bij maaien bermen; Bijmaaien rondom bomen; Machinaal Maaien (halve)watergangen; Handmatig maaien van watergangen; Verwerken maaisel vrijgekomen bij maaien watergangen; Opstellen ecologisch werkprotocol; Inventariseren Flora en Fauna; Toepassen verkeersvoorzieningen ten behoeve van uitvoering maaiwerkzaamheden. -
Interne Kennung: IBMN-2025-LEU-RR-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1