21544-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Zakup materiałów zużywalnych dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej wraz z dzierżawą modułu połączeniowego do generatora prądu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup materiałów zużywalnych dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej wraz z dzierżawą modułu połączeniowego do generatora prądu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup materiałów zużywalnych dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej wraz z dzierżawą modułu połączeniowego do generatora prądu. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). 3. Miejsce realizacji zamówienia: ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa. 4. Dostawy sukcesywne materiałów zużywalnych mają być realizowane do Apteki Szpitalnej mieszczącej się w Pawilonie III Szpitala na parterze i do magazynu znajdującego się w podziemiach Szpitala, przy czym każdorazowo Zamawiający wskaże, jeśli miejscem dostawy będzie magazyn. Dostawa modułu połączeniowego do generatora prądu nastąpi po udzieleniu zamówienia – w terminie do 5 dni od daty udzielenia zamówienia. 5. Odbiór przedmiotu zamówienia odbywać będzie się w pomieszczeniach dostępnych dla pracowników Wykonawcy (dostawców, kurierów). 6. Dostawy materiałów zużywalnych realizowane mogą być w godzinach 8:00-15:00 w dni robocze, tj. dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. 7. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung638181-2025
Interne KennungZPU/91/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: dokumenty, instrukcje obsługi, materiały informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia (np. katalogi, specyfikacja techniczna, informacja od producenta, informacja dla użytkownika lub inne materiały) – potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane przez Zamawiającego w SWZ, w tym w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ. Ww. dokumenty muszą być wystawione przez Producenta, dystrybutora lub uprawnionego przedstawiciela producenta, o którym mowa w ustawie z 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33100000 Medizinische Geräte, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 31711140 Elektroden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup materiałów zużywalnych dla Pracowni Elektrofizjologii Klinicznej wraz z dzierżawą modułu połączeniowego do generatora prądu. 2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).