215459-2026 - Ergebnis
Tschechien – Virenschutzsoftwarepaket – „Řešení proti škodlivému kódu: Zajištění antimalwarového řešení pro koncová zařízení“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Řešení proti škodlivému kódu: Zajištění antimalwarového řešení pro koncová zařízení“
BeschreibungPředmětem plnění VZ je zajištění antimalwarového řešení pro 8 600 koncových zařízení s OS z rodin Windows 11 a vyšší, Windows server 2016 a vyšší, Linux (RHEL, Rocky Linux) a pro 400 koncových mobilních telefonů s OS z rodin Android a iOS.
Interne KennungČÚZK-067118/2025-20
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0002