215466-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit – Aanbesteding Arbodienstverlening
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Arbodienstverlening
Beschreibung: Voor het aanbestedingstraject is het van belang dat we op zoek zijn naar een partij die past bij onze visie op verzuim en de beschreven groeiambitie. De Gemeente kiest voor een dienstverlener die artsen én taakgedelegeerden die dichtbij onze organisatie staan en waarmee we een intensieve en langdurige samenwerkingsrelatie kunnen aangaan. Hiernaast is het van belang dat de partij in staat is om leidinggevenden en medewerkers te stimuleren tot een actieve houding in het nemen van regie over de inzetbaarheid. 4 jaar arbodienstverlening (2 jaar initieel plus 2x 1 optiejaar) bij een organisatie met circa 2200 medewerkers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79998000 Coaching, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 98330000 Dienstleistungen von Einrichtungen für das körperliche Wohlbefinden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1