See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi trenerskiej podczas szkoleń jednodniowych wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych w podziale na 16 zadań dla uczestników projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”
Beschreibung: Projekt jest dofinansowany z Unii Europejskiej w ramach Działania 4.13 Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)
Vorherige Bekanntmachung: 23086-2025
Interne Kennung: ZP.262.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92312212 Mit der Erstellung von Ausbildungshandbüchern verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 2 szkoleń 1-dniowych online na temat: Planowania, organizacji i finansowania usług społecznych: Mieszkalnictwo treningowe i wspomagane wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Beschreibung: Projekt pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim"
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 2 szkoleń 1-dniowych stacjonarnych na temat: Planowania, organizacji i finansowania usług społecznych: Mieszkalnictwo treningowe i wspomagane wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 2 szkoleń 1-dniowych online na temat: Planowanie, organizacja i finansowanie usług społecznych: Asystentura dla osoby z niepełnosprawnością, starszej oraz opieka wytchnieniowa wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 2 szkoleń 1-dniowych stacjonarnych na temat: Planowanie, organizacja i finansowanie usług społecznych: Asystentura dla osoby z niepełnosprawnością, starszej oraz opieka wytchnieniowa wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 2 szkoleń 1-dniowych online na temat: Planowania, organizacji i finansowania usług społecznych dla osób z zaburzeniami psychicznymi: Środowiskowe Domy Samopomocy oraz Ośrodki wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Omówienie Ustawy o Pomocy Społecznej przepisów ustawowych i aktów wykonawczych wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkolenia 1-dniowego stacjonarnego na temat:Planowania, organizacji i finansowania usług społecznych dla osób z zaburzeniami psychicznymi:Środowiskowe Domy Samopomocy oraz Ośrodki wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.Omówienie Ustawy o Pomocy Społecznej przepisów ustawowych i aktów wykonawczych wraz z przygotowaniem materiałów edukacyjnych
Interne Kennung: Zadanie 6