See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG OCHRONY OSÓB I MIENIA PRZEZ SPECJALISTYCZNĄ UZBROJONĄ FORMACJĘ OCHRONNĄ (SUFO) W SYSTEMIE ZMIANOWYM – CAŁODOBOWYM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360 posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn - WCR Oświęcim, - WCR Nowy Targ, - 112 blp - 11 MBOT w m. Oświęcim przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO), w systemie zmianowym – całodobowym, polegające na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Wykonawcy, oraz interwencji w razie potrzeby na terenach chronionych grupy interwencyjnej Wykonawcy, a także konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach z podziałem zakresu zamówienia na cztery niżej wymienione zadania: Zadanie nr 1 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego – 360. posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn w tym: • zadanie nr 1a – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach oraz obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego – położonym w m. Cholerzyn i konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach; • zadanie nr 1b – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów; • zadanie nr 1c – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360. posterunku radiolokacyjnego dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia; Zadanie nr 2 – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Oświęcim; Zadanie nr 3 – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Nowy Targ; Zadanie nr 4 – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 112 blp - 11 MBOT położonym w m. Oświęcim. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na mocy art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj.: Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zgodnie z art. 405 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może odstąpić od odrzucenia wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub oferty wykonawcy, w stosunku do którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 405 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli stosowne zastrzeżenie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu i jest uzasadnione interesem ogólnym.
Interne Kennung: 8/O/OCHR/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, Zamawiający może skrócić termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego – 360. posterunek radiolokacyjny dal
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360 posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO), w systemie zmianowym – całodobowym, polegające na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Wykonawcy, oraz interwencji w razie potrzeby na terenach chronionych grupy interwencyjnej Wykonawcy, a także konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach z podziałem zakresu niżej wymienionego zadania: Zadanie nr 1 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego – 360. posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn w tym: • zadanie nr 1a – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach oraz obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego – położonym w m. Cholerzyn i konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach; • zadanie nr 1b – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów; • zadanie nr 1c – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360. posterunku radiolokacyjnego dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia;
Interne Kennung: 8/O/OCHR/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Oświęcim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Oświęcim przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO), w systemie zmianowym – całodobowym, polegające na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Wykonawcy, oraz interwencji w razie potrzeby na terenach chronionych grupy interwencyjnej Wykonawcy.
Interne Kennung: 8/O/OCHR/2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Nowy Targ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Nowy Targ przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO), w systemie zmianowym – całodobowym, polegające na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Wykonawcy, oraz interwencji w razie potrzeby na terenach chronionych grupy interwencyjnej Wykonawcy.
Interne Kennung: 8/O/OCHR/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 112 blp - 11 MBOT położonym w m. Oświęcim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 112 blp - 11 MBOT położonym w m. Oświęcim przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO), w systemie zmianowym – całodobowym, polegające na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Wykonawcy, oraz interwencji w razie potrzeby na terenach chronionych grupy interwencyjnej Wykonawcy.
Interne Kennung: 8/O/OCHR/2025/4