215570-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen – Rámcová dohoda na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidel a havarijní pojištění vozidel pro roky 2026 až 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidel a havarijní pojištění vozidel pro roky 2026 až 2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody na zákonné pojištění a rámcové dohody na zákonné a havarijní pojištění je zákonné a havarijní pojištění vozidel pro jednotlivé veřejné zadavatele resortu Ministerstva vnitra ČR (dále jen „veřejné zadavatele“) pro roky 2026 až 2028 s jedním účastníkem zadávacího řízení. Centrální zadavatel si dále vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona. Vyhrazená změna závazku spočívá ve změně rozsahu poskytovaných plnění zákonného pojištění a havarijního pojištění, a to tak, že tato plnění budou vybranými dodavateli, účastníky rámcových dohod, poskytována i v roce 2029, s tím, že plnění v roce 2029 budou poskytována maximálně do výše 30% finančního limitu předpokládaného pro roky 2026 až 2028.
Interne KennungMV-32642/VZ-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensviz ZD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidel pro roky 2026 až 2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody na zákonné pojištění vozidel pro jednotlivé veřejné zadavatele resortu Ministerstva vnitra ČR (dále jen „veřejné zadavatele“) pro roky 2026 až 2028 s jedním účastníkem zadávacího řízení. Centrální zadavatel si dále vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona. Vyhrazená změna závazku spočívá ve změně rozsahu poskytovaných plnění zákonného pojištění, a to tak, že tato plnění budou vybranými dodavateli, účastníky rámcových dohod, poskytována i v roce 2029, s tím, že plnění v roce 2029 budou poskytována maximálně do výše 30% finančního limitu předpokládaného pro roky 2026 až 2028.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenPro rok 2029 - podrobná specifikace viz ZD.
LosLOT-0002
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen