See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digiborden
Beschreibung: Het doel van Koraal is om een leverancier te contracteren voor de levering en onderhoud van digiborden, die het beste voldoet aan de in dit aanbestedingsdocument gestelde eisen en de daarbij behorende bijlagen. Met deze leverancier wordt een overeenkomst voor 5 jaar met de mogelijkheid om tweemaal één jaar te verlengen aangegaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000