See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” Sektory I – V.
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin należących do Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”. Każdy z PSZOK-ów jest wyposażony w kontenery i pojemniki. Wykonawca nie będzie wyposażał PSZOK-ów. 1.1. Rodzaje odpadów podlegające odbieraniu i zagospodarowaniu od mieszkańców: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, stanowiące pozostałość po selektywnym zbieraniu odpadów na nieruchomości lub powstające w wyniku nieprawidłowej selektywnej zbiórki odpadów, 2) selektywnie zbierane odpady komunalne – papier, frakcję tą stanowią odpady z papieru i tektury oraz odpady opakowaniowe z papieru i tektury, 3) selektywnie zbierane odpady komunalne – tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, frakcję tą stanowią odpady z metali oraz odpady opakowaniowe z metali, odpady z tworzyw sztucznych oraz odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, 4) selektywnie zbierane odpady komunalne – szkło, frakcję tą stanowią odpady ze szkła oraz odpady opakowaniowe ze szkła, 5) bioodpady – odpady komunalne ulegające biodegradacji, w tym odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji, 6) Odzież i tekstylia – rozumiane jako ubrania, tekstylia domowe, czyste szmaty, kołdry, poduszki, firanki, buty, pluszaki i zabawki miękkie, buty, torebki, paski i inne. 1.2. Rodzaje odpadów podlegające odbieraniu i zagospodarowaniu zebrane w PSZOK: 1) odpady niebezpieczne (odpady o kodach 15 01 10*, 20 01 21 *), 2) chemikalia, farby, tłuszcze, kleje (odpady o kodzie 20 01 28), 3) leki oraz odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym (odpady o kodach, 20 01 32, 20 01 99 ex); 4) opakowania z papieru i tektury, tworzyw sztucznych, szkła (odpady o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 06, 15 01 07); 5) zużyte opony (odpady o kodzie 16 01 03) 6) ZSEE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (odpady o kodach 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 34); 7) odpady wielkogabarytowe (odpady o kodzie 20 03 07); 8) odpady budowlane i rozbiórkowe (odpady o kodach 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 06 04, 17 04 05, 17 05 04, 17 09 04, 17 02 02, 17 01 82); 9) odzież i tekstylia (odpady o kodzie 20 01 10, 20 01 11); 10) tworzywa sztuczne (odpady o kodzie 20 01 39), 11) odzież i tekstylia ( odpady o kodzie 20 01 10, 20 01 11 ) Zamawiający zastrzega, że w toku realizacji zamówienia przypisanie kodów odpadów do poszczególnych grup odpadów może ulec zmianie.
Interne Kennung: PZP.271/1UE/202
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” Część Nr 1 – Sektor I obejmujący Gminy: Drawsko, Krzyż Wlkp., Wieleń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Drawsko, Krzyż Wlkp., Wieleń, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gmin Sektora I. Sektor/gmina odpady niesegregowane (zmieszane) w Mg odpady selektywnie zebrane w Mg SEKTOR I – DRAWSKO, KRZYŻ WIELKOPOLSKI, WIELEŃ 5900,00 4303,00
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2025.1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” Część Nr 2 – Sektor II obejmujący Gminy: Gmina Czarnków, Ujście
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Czarnków i Ujście, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gmin Sektora II. Sektor/gmina odpady niesegregowane (zmieszane) w Mg odpady selektywnie zebrane w Mg SEKTOR II – Ujście Czarnków 3663,00 3831,86
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2025.2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” Część Nr 3 – Sektor III obejmujący Gminy: Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Białośliwie, Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gmin Sektora III. Sektor/gmina odpady niesegregowane (zmieszane) w Mg odpady selektywnie zebrane w Mg SEKTOR III – BIAŁOŚLIWIE, MIASTECZKO KRAJEŃSKIE, KACZORY, WYSOKA 3988,00 5304,44
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” Część Nr 4 – Sektor IV obejmujący Gminy: Jastrowie, Krajenka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gmin Jastrowie, Krajenka, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gmin Sektora IV. Sektor/gmina odpady niesegregowane (zmieszane) w Mg odpady selektywnie zebrane w Mg SEKTOR IV – JASTROWIE, KRAJENKA 3145,00 4316,19
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2025.4
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” Część Nr 5 – Sektor V obejmujący Miasto Piłę
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Piła, na których zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych ( dalej PSZOK ) na terenie Gminy Sektora V. Sektor/gmina odpady niesegregowane (zmieszane) w Mg odpady selektywnie zebrane w Mg SEKTOR V – PIŁA 15356,00 11578,50
Interne Kennung: PZP.271/1UE/2025.5