See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa środowiska Oracle poprzez aktualizację licencji do wersji Oracle Enterprise Edition, backup środowiska w chmurze, wsparcie, migrację danych, szkolenia i wykonanie dokumentacji
Beschreibung: Podniesienie poziomu bezpieczeństwa środowiska Oracle poprzez aktualizację licencji do wersji Oracle Enterprise Edition, backup środowiska w chmurze, wsparcie, migrację danych, szkolenia i wykonanie dokumentacji
Vorherige Bekanntmachung: 113085-2026
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 1