21562-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 (kategoria 2: uterenowiony) dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzygłodzie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 (kategoria 2: uterenowiony) dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzygłodzie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 (kategoria 2: uterenowiony) dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzygłodzie”. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 695103-2024
Interne Kennung: GKI.271.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 (kategoria 2: uterenowiony) dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzygłodzie. Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.