215643-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern – Modernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
BeschreibungModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Vorherige Bekanntmachung187174-2026
Interne KennungDZP-271-2-37/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy pzp prowadzi się postępowanie w PROCEDURZE PRZYSPIESZONEJ gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Powyższe wynika z konieczności rozliczenia dotacji celowej udzielonej na podstawie umowy o dofinansowanie. Tak oznaczony termin krańcowy wykonania i rozliczenia Umowy jest okolicznością niezależną od Zamawiającego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
LosLOT-0001
TitelModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
BeschreibungModernizacja oraz rozbudowa systemu parkingowego oraz dostawa i montaż dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie