See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa prania i dzierżawy pościeli/bielizny szpitalnej wraz z wdrożeniem i wynajmem systemu do automatycznej identyfikacji asortymentu (RIFD) oraz pranie chemiczne osprzętu medycznego realizowane na rzecz Szpitala Joannitas w Pszczynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: kompleksowa usługa prania i dzierżawy pościeli/bielizny szpitalnej wraz z wdrożeniem i wynajmem systemu do automatycznej identyfikacji asortymentu (RIFD) oraz pranie chemiczne osprzętu medycznego realizowane na rzecz Szpitala Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku nr 1 do SWZ (formularze cenowe), a także w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia – załączniki nr 1a i 1b do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony jest na n/w części: Część 1: Kompleksowa usługa prania i dzierżawy pościeli/bielizny szpitalnej wraz z wdrożeniem i wynajmem systemu do automatycznej identyfikacji asortymentu (RIFD) lub równoważnego Część 2: Pranie chemiczne (pasy, osprzęt rehabilitacyjny). Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/21/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Kompleksowa usługa prania i dzierżawy pościeli
Beschreibung: Część 1: Kompleksowa usługa prania i dzierżawy pościeli/bielizny szpitalnej wraz z wdrożeniem i wynajmem systemu do automatycznej identyfikacji asortymentu (RIFD) lub równoważnego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Cenowym ilości są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu usług w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 30% ilość zamawianych usług w odniesieniu do całkowitej ich ilości określonej szacunkowo w Formularzu Cenowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% wykorzystania (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej umowy). Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 70% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego wydłużenia okresu realizacji umowy, w razie, gdy określony w umowie minimalny zakres opcji podstawowej nie został wykorzystany przed upływem terminu obowiązywania umowy (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Pranie chemiczne (pasy, osprzęt rehabilitacyjny).
Beschreibung: Część 2: Pranie chemiczne (pasy, osprzęt rehabilitacyjny).