215664-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługi w zakresie utrzymania czystości w kompleksach budynków i na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w okresie 24 miesięcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie utrzymania czystości w kompleksach budynków i na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w okresie 24 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania czystości w kompleksach budynków i na terenie Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami dla 1 części zamówienia) oraz w Załączniku nr 3B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami dla 2 części zamówienia).
Interne Kennung: ZP/TINT/105/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości w kompleksach budynków znajdujących się w Warszawie przy ul. J.P. Woronicza 17 (Kompleks nr I-V) oraz przy ul. Moniuszki 2, 4, ul. Jasnej 14/16 i Placu Powstańców Warszawy 7 (Kompleks VI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w kompleksach budynków znajdujących się w Warszawie przy ul. J.P. Woronicza 17 (Kompleks nr I-V) oraz przy ul. Moniuszki 2, 4, ul. Jasnej 14/16 i Placu Powstańców Warszawy 7 (Kompleks VI). Szczegółowe zasady i warunki świadczenia usług na rzecz Zamawiającego zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: ZP/TINT/105/2025 Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie uprawnienie do zastosowania prawa opcji, polegającej na realizacji prac określonych w pkt III lit. G Opisu przedmiotu zamówienia przedmiotu zamówienia dla części 1, na warunkach i zasadach określonych w paragrafie 1 ust. 3-7 Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie czystości terenu TVP S.A. w likwidacji w warunkach zimowych i letnich oraz pielęgnacja zieleni, znajdującego się w Warszawie przy ul. J.P. Woronicza 17, u zbiegu ulic Modzelewskiego/Domaniewskiej, w obszarze ulic Plac Powstańców Warszawy 7, ul. Moniuszki 2, 4, ul. Jasnej 14/16 oraz w Zalesiu Dolnym przy ul. Bukowej 10.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości terenu TVP S.A. w likwidacji w warunkach zimowych i letnich oraz pielęgnacja zieleni, znajdującego się w Warszawie przy ul. J.P. Woronicza 17, u zbiegu ulic Modzelewskiego/Domaniewskiej, w obszarze ulic Plac Powstańców Warszawy 7, ul. Moniuszki 2, 4, ul. Jasnej 14/16 oraz w Zalesiu Dolnym przy ul. Bukowej 10. Szczegółowe zasady i warunki świadczenia usług na rzecz Zamawiającego zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: ZP/TINT/105/2025 Część 2