2. Verfahren
Verfahren
Titel: Service Management Tool
Beschreibung: De gemeente Velsen zet een aanbesteding in de markt t.b.v. de aanschaf van een applicatie voor het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van ITIL/FMIS taken. De aan te besteden Opdracht betreft ten minste: • het als Software-as-a-Service leveren van de ICT-oplossing; • het technisch implementeren van de ICT-oplossing, inclusief de koppelingen; • het organisatorisch inrichten van de ICT-oplossing samen met de Opdrachtgever; • het initieel opleiden, trainen, instrueren van de medewerkers van Opdrachtgever; • het technisch beheren en functioneel onderhouden van de ICT-oplossing; • het leveren van ondersteuning voor het functioneel beheer van de Opdrachtgever. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: VLS 202311 PRJ-2300267
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.