215672-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Ausrüstung – Systémy pro sběr diagnostických dat z výrobních strojů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystémy pro sběr diagnostických dat z výrobních strojů
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka dvou sad komplexních modulárních měřicích systémů pro sběr, synchronizaci a vyhodnocování diagnostických dat z obráběcích strojů. Každá sada bude tvořena měřicím hardwarem umožňujícím současný záznam digitálních stavových signálů stroje, otáček a polohy, vybraných technologických veličin a vysokorychlostních signálů ze specializovaných snímačů. Součástí dodávky budou rovněž kompletní měřicí řetězce pro snímání vibrací, akustické emise a silového působení prostřednictvím vícesložkového dynamometrického řetězce, včetně potřebného příslušenství a propojení. Předmět plnění dále zahrnuje programové vybavení pro konfiguraci měření, online zpracování a archivaci dat a software pro následnou offline analýzu a vyhodnocování naměřených dat. Dodané řešení musí být vhodné pro nasazení na více typech obráběcích strojů a umožňovat flexibilní konfiguraci měření i budoucí rozšíření. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung2026-05
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 38300000 Messinstrumente, 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 38300000 Messinstrumente, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38570000 Regel- und Steuerinstrumente und -geräte
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podrobný popis je uveden v zadávací dokumentaci.