See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1÷ 8 (Załączniki nr 1 do SWZ); b) Formularzach cenowo - ofertowych na dzierżawę analizatora dla Części nr 1÷ 4,8 (Załączniki nr 2 do SWZ); c) Formularzach cenowo - ofertowych – zestawieniu zbiorczym dla Części nr 1÷ 4,8 (Załączniki nr 3 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów granicznych dla analizatora biochemicznego i odczynników dla Części nr 1 (Załącznik nr 4 do SWZ); e) Warunkach serwisowania analizatora do badań biochemicznych dla Części nr 1 (Załącznik nr 5 do SWZ); f) Zestawieniu parametrów ocenianych analizatora do badań biochemicznych dla Części nr 1 (Załącznik nr 6 do SWZ), g) Zestawieniu parametrów wymaganych analizatora hematologicznego 5 Diff dla Części nr 2 (Załącznik nr 4 do SWZ); h) Zestawieniu parametrów ocenianych analizatora hematologicznego 5 Diff dla Części nr 2 (Załącznik nr 5 do SWZ); i) Zestawieniu parametrów wymaganych analizatora do badań z zakresu koagulologii dla Części nr 3 (Załącznik nr 4 do SWZ); j) Zestawieniu parametrów ocenianych analizatora do badań z zakresu koagulologii dla Części nr 3 (Załącznik nr 5 do SWZ); k) Zestawieniu parametrów wymaganych odczynników, kalibratorów , materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań z zakresu koagulologii dla Części nr 3 (Załącznik nr 6 do SWZ); l) Zestawieniu parametrów wymaganych dotyczących automatycznego analizatora do barwienia preparatów metodą Grama dla Części nr 4 (Załącznik nr 4 do SWZ); m) Zestawieniu parametrów wymaganych analizatora hematologicznego 5 Diff dla Części nr 8 (Załącznik nr 4 do SWZ); będącymi integralną częścią SWZ. 4. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres : - w Części nr 1-6 i 8 - 36 miesięcy od daty zawarcia umowy; - w Części nr 7 - 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 5. Zamawiający nie wymaga oraz nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych Części nr 1, 4, 5,6,7. 7.Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w Części nr 2 - Załącznik nr 5 do SWZ, w Części nr 3 - Załącznik nr 6 do SWZ, w Części nr 8 - Załącznik nr 4 do SWZ. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Pzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. 8. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1. Sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia przez: -Części nr 1-6 i 8 przez okres 36 miesięcy od daty zawarcia umowy, - Części nr 7 przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy, (nie dotyczy dzierżawy sprzętu). 2. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta (nie dotyczy dzierżawy).
Vorherige Bekanntmachung: 741292-2025
Interne Kennung: Postępowanie nr 50, ZP.261.18-Z.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33696300 Chemische Reagenzien, 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Odczynniki, materiały kontrolne i kalibratory, materiały zużywalne do badań biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Odczynniki, materiały kontrolne i kalibratory, materiały zużywalne do badań biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 1(Załącznik nr 1 do SWZ); b) Formularzu cenowo - ofertowym na dzierżawę analizatora dla Części nr 1 (Załącznik nr 2 do SWZ); c) Formularzu cenowo - ofertowym – zestawieniu zbiorczym dla Części nr 1 (Załącznik nr 3 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów granicznych dla analizatora biochemicznego i odczynników dla Części nr 1 (Załącznik nr 4 do SWZ); e) Warunkach serwisowania analizatora do badań biochemicznych dla Części nr 1 (Załącznik nr 5 do SWZ); f) Zestawieniu parametrów ocenianych analizatora do badań biochemicznych dla Części nr 1 (Załącznik nr 6 do SWZ),będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1, będących integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 1- przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -Zestaw odczynników, krwi kontrolnej do oznaczenia morfologii krwi obwodowej na analizatorze 5 Diff i materiału kontrolnego do płynów z jam ciała wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Zestaw odczynników, krwi kontrolnej do oznaczenia morfologii krwi obwodowej na analizatorze 5 Diff i materiału kontrolnego do płynów z jam ciała wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ); b) Formularzu cenowo - ofertowym na dzierżawę analizatora dla Części nr 2 (Załącznik nr 2 do SWZ); c) Formularzu cenowo - ofertowym – zestawieniu zbiorczym dla Części nr 2 (Załącznik nr 3 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów wymaganych analizatora hematologicznego 5 Diff dla Części nr 2 (Załącznik nr 4 do SWZ); e) Zestawieniu parametrów ocenianych analizatora hematologicznego 5 Diff dla Części nr 2 (Załącznik nr 5 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 2 będących integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w Części nr 2 - Załącznik nr 5 do SWZ. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Pzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 2- przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33696200 Reagenzien für Bluttests
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Odczynniki, materiały kontrolne, materiały zużywalne, kalibratory do badań z zakresu koagulologii wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Szopena 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Odczynniki, materiały kontrolne, materiały zużywalne, kalibratory do badań z zakresu koagulologii wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Szopena 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ); b) Formularzu cenowo - ofertowym na dzierżawę analizatora dla Części nr 3 (Załącznik nr 2 do SWZ); c) Formularzu cenowo - ofertowym – zestawieniu zbiorczym dla Części nr 3 (Załącznik nr 3 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów wymaganych analizatora do badań z zakresu koagulologii dla Części nr 3 (Załącznik nr 4 do SWZ); e) Zestawieniu parametrów ocenianych analizatora do badań z zakresu koagulologii dla Części nr 3 (Załącznik nr 5 do SWZ); f) Zestawieniu parametrów wymaganych odczynników, kalibratorów , materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań z zakresu koagulologii dla Części nr 3 (Załącznik nr 6 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 3 będących integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w Części nr 3 - Załącznik nr 6 do SWZ. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Pzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 3- przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Odczynniki do barwienia 13000 preparatów metodą Grama wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Odczynniki do barwienia 13000 preparatów metodą Grama wraz z dzierżawą analizatora dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ); b) Formularzu cenowo - ofertowym na dzierżawę analizatora dla Części nr 4 (Załącznik nr 2 do SWZ); c) Formularzu cenowo - ofertowym – zestawieniu zbiorczym dla Części nr 4 (Załącznik nr 3 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów wymaganych dotyczących automatycznego analizatora do barwienia preparatów metodą Grama dla Części nr 4 (Załącznik nr 4 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 4 będących integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 4- przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Test kasetkowy do oznaczania krwi utajonej w kale i antygenu H.pylori w kale dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Szopena 2 i ul. Rycerska 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Test kasetkowy do oznaczania krwi utajonej w kale i antygenu H.pylori w kale dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Szopena 2 i ul. Rycerska 2 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Formularzu cenowo – ofertowym do Części nr 5 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 5 (Załącznik nr 1 do SWZ) będący integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 5 - przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Testy do oznaczania ASO i RF dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Testy do oznaczania ASO i RF dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Rycerska 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Formularzu cenowo – ofertowym do Części nr 6 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 6 (Załącznik nr 1 do SWZ) będący integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 6 - przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Odczynnik, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do ilościowego oznaczania kalprotektyny w kale na analizatorze Vitros 4600 dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Szopena 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Odczynnik, kalibratory, materiały kontrolne i zużywalne do ilościowego oznaczania kalprotektyny w kale na analizatorze Vitros 4600 dla Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, ul. Szopena 2 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Formularzu cenowo – ofertowym do Części nr 7 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 7 (Załącznik nr 1 do SWZ) będący integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 7 - przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8- Zestaw odczynników do wykonywania ok. 15000 oznaczeń w trybie CBC+5DIFF wraz z dzierżawą analizatora dla Pracowni Cytometrii Przepływowej ul. Szopena 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych, krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatorów oraz testów wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym Zestaw odczynników do wykonywania ok. 15000 oznaczeń w trybie CBC+5DIFF wraz z dzierżawą analizatora dla Pracowni Cytometrii Przepływowej ul. Szopena 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w: a) Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 8 (Załącznik nr 1 do SWZ); b) Formularzu cenowo - ofertowym na dzierżawę analizatora dla Części nr 8 (Załącznik nr 2 do SWZ); c) Formularzu cenowo - ofertowym – zestawieniu zbiorczym dla Części nr 8 (Załącznik nr 3 do SWZ); d) Zestawieniu parametrów wymaganych analizatora hematologicznego 5 Diff dla Części nr 8 (Załącznik nr 4 do SWZ); będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 8 będących integralną częścią SWZ, przez okres 36 miesięcy 4.Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w Części nr 8 - Załącznik nr 4 do SWZ. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Pzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1) Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 8- przez 36 miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy; 2) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 8