2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nálezové opravy techniky T 815-7 Multilift
Beschreibung: Předmětem VZ je v souladu s § 131 zákona uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na poskytnutí služby, prostřednictvím nálezových oprav zabezpečit funkčnost a provozuschopnost techniky na podvozku TATRA typu T 815-7 8x8 MULTILIFT a T 815-7 MSH-165-SCA.
Vorherige Bekanntmachung: 384848-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1