21574-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Pflanzen – Inkoop beplanting
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop beplanting
Beschreibung: Binnen de gemeenten Teylingen en Lisse wordt beplanting aangekocht ter vervanging en vernieuwing van bestaande beplanting en het aanplanten van nieuw groen. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met één leverancier die gespecialiseerd is in het leveren van heesters en bosplantsoen, ook wel beplanting genoemd. Het betreft een overeenkomst zonder afnameverplichting. Het is van tevoren niet vast te stellen welke hoeveelheden er in de periode van vier jaar afgenomen zal worden. In de inschrijfstaat worden fictieve hoeveelheden aangegeven op basis van wat gemiddeld is verbruikt in de afgelopen jaren. In de inschrijfstaat worden fictieve hoeveelheden aangegeven op basis van wat gemiddeld is verbruikt in de afgelopen jaren. Aan de aantallen genoemd in de opdrachtomschrijving kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: HLT LIS/TEY 042024 PRJ-2400114
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inkoop bepanting
Beschreibung: Binnen de gemeenten Teylingen en Lisse wordt beplanting aangekocht ter vervanging en vernieuwing van bestaande beplanting en het aanplanten van nieuw groen. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met één leverancier die gespecialiseerd is in het leveren van heesters en bosplantsoen, ook wel beplanting genoemd. Het betreft een overeenkomst zonder afnameverplichting. Het is van tevoren niet vast te stellen welke hoeveelheden er in de periode van vier jaar afgenomen zal worden. In de inschrijfstaat worden fictieve hoeveelheden aangegeven op basis van wat gemiddeld is verbruikt in de afgelopen jaren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument