See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodializy, preparatów do żywienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, płynów infuzyjnych, płynów do hemodializy, preparatów do żywienia zgrupowanych w 37 częściach. Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/382/6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEKI ODURZAJĄCE I PSYCHOTROPOWE GR. P IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków odurzających i psychotropowych gr. P IV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości zakupywanego asortymentu w danej pozycji do 20% wartości danej pozycji po cenie jednostkowej określonej w ofercie. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo w przypadku skorzystania w niepełnym zakresie, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wyczerpania zakresu podstawowego dostawy w danej pozycji, jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu tej dostawy. W takiej sytuacji Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Do asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia przedmiotowej umowy, w tym, w szczególności postanowienia dotyczące terminu dostawy, reklamacji i terminu ważności.
Los: LOT-0002
Titel: LEKI RÓŻNE I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: LEKI RÓŻNE II
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: LEKI RÓŻNE III
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: LEKI RÓŻNE IV
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: LEKI RÓŻNE V
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: LEKI RÓŻNE VI
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: SEVOFLURAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Sevofluranu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: PŁYNY INFUZYJNE, ŻYWIENIE POZA I DOJELITOWE ORAZ PRODUKTY LECZNICZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych, żywienia poza i dojelitowego oraz produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: PŁYNY DO DIALIZ, LEKI RÓŻNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów do dializ i leków różnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: PŁYNY DO CIĄGŁEJ TERAPII URZĄDZENIEM MULTIFILTRATE BASIC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów do ciągłej terapii urządzeniem MULTIFILTRATE BASIC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: MANNITOL 15%, SÓL DO IRYGACJI 3000 ML
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Mannitolu i soli do irygacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: DIETY DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa diet dla dorosłych i dla dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: ANTYBIOTYKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa antybiotyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: PROBIOTYKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa probiotyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: IMMUNOGLOBULINY I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa immunoglobulin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: IMMUNOGLOBULINA ANTY-D I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa immunoglobuliny anty-D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: IMMUNOGLOBULINA ANTY-D II
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: ALBUMINY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa albumin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: DROTAWERYNA tabl, PREDNISOLON INJ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dratoweryny i prednisolonu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: KONCENTRAT ZESPOŁU PROTROMBINY, NADROPARYNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koncentratu zespołu protrombiny, nadroparyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: AMANTADYNA, ORNITYNA, CARBETOCYNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa amantadyny, ornityny, carbetocyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: WITAMINY INIEKCYJNE (B1, B6), CALCIUM INJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa witamin iniekcyjnych (B1, B6), calcium inj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: ENOXAPARYNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa enoxaparyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: LEKI RÓŻNE VII
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: HYDROCORTISOM I METOCLOPRAMID INJ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa hydrocortisom i metoclopramid inj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: LEKI RÓŻNE VIII
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: LEKI RÓŻNE IX
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: LEKI RÓŻNE X
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: LEKI RÓŻNE XI
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: LEKI RÓŻNE XII
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: LEKI RÓŻNE XIII
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: INSULINY, LEKI PRZECIWINFEKCYJNE, KWAS TRANEKSAMOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa insulin, leków przeciwinfekcyjnych, kwasu traneksamowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: ALTEPLASE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa alteplase. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: ŚRODKI KONTRASTOWE (IOMEPROL)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków kontrastowych (Iomeprol). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: ŻYWNOŚĆ SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA MEDYCZNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: PRODUKTY DO PIELĘGNACJI, WYROBY MEDYCZNE POMOCNICZE, ZUPKI I KASZKI DLA NIEMOWLĄT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów do pielęgnacji, wyrobów medycznych pomocniczych, zupek i kaszek dla niemowląt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik numer 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Część 37