See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kombajnów do IHAR-PIB
Beschreibung: Dostawa kombajnów do IHAR-PIB w podziale na 2 części
Vorherige Bekanntmachung: 67792-2025
Interne Kennung: 15/ZP/Ra/KPO/2/II/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kombajn poletkowy do zbioru kukurydzy (zał. 1A do SWZ)
Beschreibung: Część I Kombajn poletkowy do zbioru kukurydzy (zał. 1A do SWZ)
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: Kombajn poletkowy do zbioru zbóż, roślin bobowatych, rzepaku z systemem wagowym oraz wyposażeniem
Beschreibung: Kombajn poletkowy do zbioru zbóż, roślin bobowatych, rzepaku z systemem wagowym oraz wyposażeniem
Interne Kennung: Część II