Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71230000 Organisation von einem Architektenwettbewerb
Erfüllungsort
Postanschrift: 10-101 Olsztyn ul. Tadeusza Mazowieckiego, działka nr 112/7, obręb: Olsztyn nr 0109 i część działki nr 112/10, obręb jw.
Stadt: Olsztyn
Postleitzahl: 10-101