2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVD-voertuigen mild hybride D-segment/SUV
Beschreibung: Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) start een Europese openbare aanbesteding voor het leveren van minimaal twee mild hybride OVD-voertuigen. De Opdracht omvat het leveren van de twee voertuigen inclusief striping van de voertuig, de opbouw van optische en geluidsignalen (OGS) en inbouw van de bepakkingsmiddelen. De geschatte totale waarde van de opdracht voor het leveren van twee mild hybride voertuigen D-segment/SUV, inclusief striping, OGS en ingebouwde bepakkingsmiddelen, bedraagt €206.611 exclusief btw (€250.000 inclusief btw). Indien de overeenkomst volledig wordt benut, kan de totale waarde van de raamovereenkomst oplopen tot €826.446 exclusief btw (€1.000.000 inclusief btw) voor de levering van acht voertuigen.
Interne Kennung: VRZW-EA-2025 OVD-voertuigen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht omvat het leveren van mild hybride OVD-voertuigen, inclusief striping, OGS en inbouw bepakkingsmiddelen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: OVD-voertuigen mild hybride D-segment/SUV inclusief striping, OGS en inbouw bepakkingsmiddelen
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil een overeenkomst aangaan met één Opdrachtnemer die gedurende de looptijd van de Overeenkomst mild hybride OVD-voertuigen in het D-segment/SUV kan leveren, inclusief striping, OGS en ingebouwde bepakkingsmiddelen De geschatte totale waarde van de opdracht voor het leveren van twee mild hybride voertuigen D-segment/SUV, inclusief striping, OGS en ingebouwde bepakkingsmiddelen, bedraagt €206.611 exclusief btw (€250.000 inclusief btw). Indien de overeenkomst volledig wordt benut, kan de totale waarde van de raamovereenkomst oplopen tot €826.446 exclusief btw (€1.000.000 inclusief btw) voor de levering van acht voertuigen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar en kan maximaal twee (2) met één (1) jaar verlengd worden, tot een totale looptijd van maximaal zes (6) jaar.