See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie zestawu raportów z kolejnych etapów weryfikacji oraz analizy uwag z konsultacji społecznych 81 prototypów (prototypy i wersje bazowe) oraz ich wersji ostatecznych do wskazanych zawodów - 43 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie zestawu raportów z kolejnych etapów weryfikacji oraz analizy uwag z konsultacji społecznych 81 prototypów (prototypy i wersje bazowe) oraz ich wersji ostatecznych do wskazanych zawodów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Technik realizacji nagłośnień 352124
Beschreibung: Realizacja nagrań i nagłośnień
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Technik animacji filmowej 343920
Beschreibung: Produkcja filmowa i telewizyjna
Los: LOT-0003
Titel: Administrator produkcji filmowej i telewizyjnej 343919
Los: LOT-0004
Titel: Technik budowy dróg 311216
Beschreibung: Drogownictwo
Los: LOT-0005
Titel: Technik obsługi przemysłu targowo-wystawienniczego 311223
Beschreibung: Przemysł targowo-wystawienniczy
Los: LOT-0006
Titel: Technik gazownictwa 311913
Beschreibung: Instalacje sanitarne, grzewcze i gazowe
Los: LOT-0007
Titel: Dekarz 712101; Technik dekarstwa 311221
Beschreibung: Dekarstwo, blacharstwo i ciesielstwo
Los: LOT-0008
Titel: Technik izolacji przemysłowych 311608
Beschreibung: Izolacje przemysłowe
Los: LOT-0009
Titel: Technik aranżacji wnętrz 311224
Beschreibung: Prace wykończeniowe
Los: LOT-0010
Titel: Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej 311222
Beschreibung: Stolarka budowlana
Los: LOT-0011
Titel: Technik ceramik 311944 Zdobnik ceramiki 731609
Beschreibung: Przemysł ceramiczny
Los: LOT-0012
Titel: Pracownik pomocniczy w gospodarce odpadami 932922
Beschreibung: Ochrona środowiska i gospodarka odpadami
Los: LOT-0013
Titel: Technik gospodarki odpadami 325515
Los: LOT-0014
Titel: Operator maszyn i urządzeń przemysłu drzewnego 817213; Technik przemysłu drzewnego 311948
Beschreibung: Przemysł drzewny
Los: LOT-0015
Titel: Pracownik pomocniczy stolarza 932918
Beschreibung: Przemysł meblarski
Los: LOT-0016
Titel: Podolog 323014
Beschreibung: Kosmetyka i podologia
Los: LOT-0017
Titel: Pracownik pomocniczy fryzjera 932920
Beschreibung: Fryzjerstwo
Los: LOT-0018
Titel: Technik usług fryzjerskich 514105
Los: LOT-0019
Titel: Górnik odkrywkowej eksploatacji złóż 811102; Technik górnictwa odkrywkowego 311701
Beschreibung: Górnictwo odkrywkowe
Los: LOT-0020
Titel: Górnik podziemnej eksploatacji kopalin innych niż węgiel kamienny 811112; Technik podziemnej eksploatacji kopalin innych niż węgiel kamienny 311709
Beschreibung: Górnictwo podziemne i przeróbka rud metali i surowców mineralnych
Los: LOT-0021
Titel: Technik geolog 311106
Beschreibung: Geologia, górnictwo otworowe i sieci gazowe
Los: LOT-0022
Titel: Pracownik pomocniczy gastronomii 941203
Beschreibung: Gastronomia i kelnerstwo
Los: LOT-0023
Titel: Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej 911205
Beschreibung: Hotelarstwo
Los: LOT-0024
Titel: Technik tyfloinformatyk 351204
Beschreibung: Informatyka i programowanie
Los: LOT-0025
Titel: Pracownik pomocniczy ślusarza 932917
Beschreibung: Ślusarstwo, mechanika i obróbka skrawaniem
Los: LOT-0026
Titel: Pracownik pomocniczy mechanika 932916
Los: LOT-0027
Titel: Technik elektroradiolog 321103
Beschreibung: Elektroradiologia
Los: LOT-0028
Titel: Ortoptysta/ka 325906
Beschreibung: Ortoptyka
Los: LOT-0029
Titel: Technik dentystyczny 321402
Beschreibung: Technika dentystyczna
Los: LOT-0030
Titel: Asystent/ka stomatologiczna 32510; Higienistka stomatologiczna 325102
Beschreibung: Higiena i asysta stomatologiczna
Los: LOT-0031
Titel: Opiekun medyczny 532102
Beschreibung: Opieka medyczna
Los: LOT-0032
Titel: Protetyk słuchu 321401
Beschreibung: Protetyka słuchu
Los: LOT-0033
Titel: Pracownik pomocniczy krawca 932915
Beschreibung: Moda
Los: LOT-0034
Titel: Technik stylista 311946
Los: LOT-0035
Titel: Technik elektromobilności 311519
Beschreibung: Diagnostyka i naprawa pojazdów
Los: LOT-0036
Titel: Operator procesów introligatorskich 732305; Technik procesów introligatorskich 311936
Beschreibung: Poligrafia, introligatorstwo i opakowania
Los: LOT-0037
Titel: Technik reklamy 333907
Beschreibung: Reklama
Los: LOT-0038
Titel: Technik weterynarii 324002
Beschreibung: Technika weterynaryjna
Los: LOT-0039
Titel: Pszczelarz 612302; Technik pszczelarz 314206
Beschreibung: Pszczelarstwo
Los: LOT-0040
Titel: Przetwórca mięsa 751108; Technik technologii żywności 314403
Beschreibung: Przetwórstwo mięsa
Los: LOT-0041
Titel: Przetwórca ryb 751103 Technik technologii żywności 314403
Beschreibung: Przetwórstwo ryb
Los: LOT-0042
Titel: Technik elektroautomatyk okrętowy 315106
Beschreibung: Mechanika i elektroautomatyka okrętowa
Los: LOT-0043
Titel: Monter jachtów i łodzi 711505; Technik przemysłu jachtowego 311947
Beschreibung: Przemysł jachtowy