2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawy urządzeń i instalacji klimatyzacyjno – wentylacyjnej, UPS na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Beschreibung: wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawy urządzeń i instalacji klimatyzacyjno – wentylacyjnej, UPS na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawie urządzeń instalacji klimatyzacyjno – wentylacyjnych, UPS na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu: Legionowo Buka
Beschreibung: wykonanie przeglądu, konserwacji i naprawie urządzeń instalacji klimatyzacyjno – wentylacyjnych, UPS na terenie kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu: Legionowo Buka