2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie pomiarów, legalizacji i badań okresowych urządzeń elektroenergetycznych, w tym aparatury łączeniowej WN, SN i nN, obwodów sterowania i zabezpieczeń, kabli elektroenergetycznych, sterowniczych i teletechnicznych .... Części I do V
Beschreibung: Część I: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli. Część II: Badanie sprzętu dielektrycznego oraz olejów na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych. Część III: Badanie okresowe urządzeń, mierników oraz przyrządów pomiarowych wykonywane na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych. Część IV:Badanie okresowe urządzeń elektroenergetycznych na powierzchni zakładu. Część V: Badanie okresowe dołowych urządzeń elektroenergetycznych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0039/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I:
Beschreibung: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli.
Los: LOT-0002
Titel: Część II:
Beschreibung: Badanie sprzętu dielektrycznego oraz olejów na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Badanie okresowe urządzeń, mierników oraz przyrządów pomiarowych wykonywane na powierzchni lub w warunkach laboratoryjnych
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Badanie okresowe urządzeń elektroenergetycznych na powierzchni zakładu.
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Badanie okresowe dołowych urządzeń elektroenergetycznych