See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém k provádění údržby melioračních staveb ve správě SPÚ - smlouvy uzavřené v 1. čtvrtletí 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je provedení udržovacích prací na stavbách vodních děl, se kterými je příslušný hospodařit Státní pozemkový úřad. Udržovací práce spočívají v posečení porostu v průtočném profilu kanálu, tj. ze dna a svahů vč. shrabání a likvidace posečené hmoty, odstranění křovin a kácení dřevin (standardní i rizikové) podél a v profilu kanálu vč. likvidace dřevní hmoty a odstranění splavené ornice a usazenin z profilu melioračního kanálu vč. jeho likvidace.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva č. 163 k podání nabídek v kategorii B2-CB: Údržba HOZ České Vrbné
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb - provedení udržovacích prací v k.ú. České Vrbné, obec České Budějovice, ORP České Budějovice, Jihočeský kraj – odstranění křovin a mladých výhonů dříve odstraněných křovin a stromů včetně částečného ořezání větví z živých plotů zasahujících do HOZ, odstranění částí některých větví stromů zasahujících do průtočného profilu HOZ, odstranění zlomených částí trsu vrby na počátku HOZ, odstranění hromady dříve odstraněných větví ležících na okraji HOZ, vše včetně ekologické likvidace neupotřebitelné dřevní hmoty v souladu se zákonem o odpadech č. 541/2020 Sb., v platném znění. Práce budou provedeny na 1 objektu stavby vodního díla – hlavní odvodňovací zařízení (HOZ) v celkové délce 0,477 km, k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ.
Interne Kennung: č. 163 v kategorii B2-CB
Los: LOT-0002
Titel: Výzva č. 165 k podaní nabídek v kategorii C1-HK: Údržba HOZ Zákupy - Bořkov
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení udržovacích prací v k.ú. Zákupy, Bořkov, ORP Česká Lípa, Semily, povodí Ohře, Labe. Provedení udržovacích prací – SO1 - odstranění křovin a náletových dřevin včetně ekologické likvidace neupotřebitelné dřevní hmoty v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., v platném znění, sečení vodního rostlinstva včetně vyhrabání a ekologické likvidace v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., v platném znění, odstranění nánosu sedimentu, resp. stržení travního drnu ze dna HOZ a jeho rozprostření podél pravého svahu HOZ včetně osetí travním semenem; SO2 - odstranění křovin a náletových dřevin včetně ekologické likvidace neupotřebitelné dřevní hmoty v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., v platném znění, sečení divokého porostu včetně vyhrabání a ekologické likvidace v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., v platném znění, odstranění nánosu sedimentu s jeho rozprostření na svazích a vrchní hraně HOZ včetně osetí travním semenem. Práce budou provedeny na dvou objektech staveb vodních děl – hlavní odvodňovací zařízení HOZ v celkové délce 0,091 km, k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu v příslušnosti hospodařit SPÚ.
Interne Kennung: č. 165 v kategorii C1-HK
Los: LOT-0003
Titel: Výzva č. 166 k podání nabídek v kategorii B1-HK: Údržba HOZ Sokoleč
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb - provedení udržovacích prací v k.ú. Sokoleč, obec Sokoleč, ORP Poděbrady, Středočeský kraj – provedení kácení 2 stromů ve svahu průtočného profilu hlavního odvodňovacího zařízení (HOZ) a odstranění křovin (26 m2 a 10 m2) z paty dna průtočného profilu HOZ. Kmeny kácených stromů budou seříznuty v úrovni terénu, rozřezány na menší kusy, uloženy na vrchní hranu a ponechány k odběru vlastníkům. Ostatní nevyužitelná dřevní hmota bude ekologicky zlikvidována v souladu se zákonem o odpadech č. 541/2020 Sb., v platném znění. Práce budou provedeny na 1 objektu stavby HOZ v celkové délce 0,120 km k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ.
Interne Kennung: č. 166 v kategorii B1-HK
Los: LOT-0004
Titel: Výzva č. 167 k podání nabídek v kategorii A1-HK: Údržba HOZ Sokoleč II
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb - provedení udržovacích prací v k.ú. Sokoleč, obec Sokoleč, ORP Poděbrady, Středočeský kraj – opakované sečení ve dvou sečích vodního rostlinstva a divokého porostu včetně vyhrabání a ekologické likvidace pokoseného porostu v souladu se zákonem o odpadech č. 541/2020 Sb., v platném znění. Práce budou provedeny na 1 objektu stavby vodního díla – hlavní odvodňovací zařízení (HOZ) v celkové délce 0,120 km, k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu a příslušnosti hospodařit SPÚ.
Interne Kennung: č. 167 k podání nabídek v kategorii A1-HK
Los: LOT-0005
Titel: Výzva č. 168 k podání nabídek v kategorii C1-CB: Údržba HOZ Janovice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb - provedení udržovacích prací v k.ú. Janovice nad Úhlavou, ORP Klatovy, povodí Vltavy - odstranění křovin včetně ekologické likvidace neupotřebitelné dřevní hmoty v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., v platném znění, sečení vodního rostlinstva včetně vyhrabání a ekologické likvidace v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., v platném znění a odstranění splavené ornice ze dna HOZ. Odstraněná vrstva bude uložena za vrchní hranu k vysušení a odkapání, s následným odvozem na určený pozemek s rozprostřením. Práce budou provedeny na jednom objektu stavby vodního díla - hlavní odvodňovací zařízení HOZ v celkové délce 0,250 km, k zajištění provozuschopnosti a obnovení funkčnosti HOZ v majetku státu v příslušnosti hospodařit SPÚ.
Interne Kennung: č. 168 k podání nabídek v kategorii C1-CB