215974-2026 - Ergebnis
Tschechien – Material zur Ausbesserung von Straßen – Dodávky obalované asfaltové směsi pro použití za studena
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky obalované asfaltové směsi pro použití za studena
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude zajištění dodávek obalované asfaltové směsi pro použití za studena ve třech různých specifikacích dle potřeby Zadavatele, a to: a) Asfaltová obalovaná směs pro použití za studena, která může obsahovat emulgátory nebo rozpouštědla, a která musí dle technického listu a prohlášení o shodě umožnit zpracovatelnost bez zvláštních opatření při teplotách do 5° C a skladování nejméně 6 měsíců od dodání. Zpracovatelností směsi je myšlena vlastnost materiálu umožňující jeho použití v rozmezí teplot požadovaném specifikací, kdy ke zpracování a aplikaci takového materiálu do místa výtluku není nutné použití jiného, než ručního nářadí (lopata, hrábě). Materiál za těchto podmínek nesmí tvořit hrudky nebo soudržné shluky, které nelze volně rozprostřít hranou lopaty tak, aby došlo k rovnoměrnému vyplnění objemu opravovaného místa Materiál bude dodán na místo určení dle potřeby v baleních max. po 25 kg v plastových pytlích nebo vědrech, kumulovaně na běžných přepravních paletách. b) Modifikovaná asfaltová směs pro použití za studena bez rozpouštědel nebo jiných nebezpečných těkavých látek musí být dle technického listu a prohlášení o shodě plně zpracovatelná v zimním období (do -10° C) i za mokra a to bez nutnosti předehřevu nebo temperování a musí umožnit skladování po dobu až 2 let bez zvláštních opatření (i volně ložená) aniž by došlo ke ztrátě jejích vlastností. Zpracovatelností směsi je myšlena vlastnost materiálu umožňující jeho použití v rozmezí teplot požadovaném specifikací, kdy ke zpracování a aplikaci takového materiálu do místa výtluku není nutné použití jiného, než ručního nářadí (lopata, hrábě). Materiál za těchto podmínek nesmí tvořit hrudky nebo soudržné shluky, které nelze volně rozprostřít hranou lopaty tak, aby došlo k rovnoměrnému vyplnění objemu opravovaného místa Asfaltová směs bude dodána ve volitelné zrnitosti 0/4 nebo 0/8 mm na místo určení dle potřeby, a to buď ve formě volně ložené směsi, nebo v balení (pytle nebo kbelíky) hmotnosti max 25 kg kumulovaně na běžných přepravních paletách. c) Reaktivní asfaltová směs s polymery na bázi vody bez obsahu rozpouštědel, která musí dle technického listu a prohlášení o shodě umožňovat plně funkční aplikaci za zhoršených klimatických podmínek. Materiál s volitelnou zrnitostí 0/4, 0/8 nebo 0/11 mm bude dodán na místo určení dle potřeby ve vhodných vodotěsných přepravních obalech pro snadnou manipulaci a kumulovaně na běžných přepravních paletách, nevyžaduje zvláštní opatření pro dlouhodobé skladování, aniž by došlo ke ztrátě jeho vlastností a kvality, nejméně však 9 měsíců od dodání. Doplňkový materiál jako penetrace a zálivka pracovních spár, dle TL a doporučení výrobce budou součástí dodávky.
Interne Kennung01CS-000387
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
5. Los
LosLOT-0001