216029-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte für den Bergbau – Dostawa do JSW S.A. KWK „Budryk” sprzętu do wykonywania wierceń kierunkowych, w tym wiertnicy WWH-5 lub równoważnej wraz z agregatem zasilającym oraz niezbędnym osprzętem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa do JSW S.A. KWK „Budryk” sprzętu do wykonywania wierceń kierunkowych, w tym wiertnicy WWH-5 lub równoważnej wraz z agregatem zasilającym oraz niezbędnym osprzętem.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1do SWZ.
Interne Kennung7/P/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.