216039-2025 - Ergebnis
Niederlande – Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte – BZK-EA Tijdelijke opvang voor evacuees met NL paspoort
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK-EA Tijdelijke opvang voor evacuees met NL paspoort
Beschreibung: Het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft een raamovereenkomst afgesloten met één dienstverlener op het gebied van tijdelijke opvang van Nederlandse evacuees en hun kerngezin die niet in staat zijn in eigen onderkomen te voorzien. Voor deze groep is afgesproken dat het Ministerie van VRO de verantwoordelijkheid heeft hen te ondersteunen bij tijdelijke woonruimte. De raamovereenkomst is op 10 maart 2025 ingegaan. In het aankondigingsformulier is per vergissing het bedrag inclusief btw vermeld van €1.815.000, dit is onjuist en had exclusief btw (€1.500.000) moeten zijn.
Interne Kennung: 201865002.001.110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte
5. Los
Los: LOT-0000