2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení interiérů jídelny, haly a pokojů domova mládeže
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení všech pokojů, společenské haly a jídelny se vstupním prostorem (včetně dopravy, montáže, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, zajištění záručního servisu a likvidace odpadů vzniklých v souvislosti s dodávkou) novostavby domova mládeže (kapacita 57 ubytovaných) a školní jídelny (kapacita 130 strávníků) při Gymnáziu Český Krumlov v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Interiéry jsou plánované vybavit nábytkem a doplňky účelnými, ale také kvalitními, v rámci možností s ekologickou přidanou hodnotou (recyklovatelné a recyklované materiály, materiály z ekologicky udržitelného lesního hospodářství), pro jídelní stoly z vysoce hygienických materiálů. Cílem je vybavení odpovídající novostavbě, která je realizována jako pasivní budova. Jídelna: stoly s deskou z umělého kamene (nejhygieničtější a nejpevnější materiál), židle kombinované v několika variantách (plně recyklovatelné a stohovatelné), kombinace s obklady a nátěry. Všechny části nábytku a doplňků jsou důmyslně prokombinované barevně a materiálově. Několik částí odhlučněno akustickými stěnami, potřebnými pro velkou halu. Jídelna je plánována i jako komunitní prostor. Společenská hala v domově mládeže je doplněním kuchyňky (ta je součástí stavby), společenským a komunikačním prostorem, proto je vyplněna stoly, židlemi, ale také taburety (s certifikací nehořlavého materiálu použitého k výrobě). Dvě akustické stěny jsou nutností pro odhlučnění, které by jinak vzhledem k prostupnosti přes 2 poschodí bylo neúnosné. Celek haly je sladěn barevně i materiálově a části instalovány tak, aby bylo možné užívat halu jak pro společenská setkávání, tak pro individuální odpočinek a studium. Také informační systém doplňuje prostor a stěny barevností. Pokoje budou vybaveny účelným nábytkem (každý ubytovaný postel, skříň, šatní skříň, police, stůl, židle, společně pro celý pokoj taburet a přenosný pracovní stolek). Materiál plánovaný jako částečně recyklovaný (akustické části u stolů). Opět vše laděno v barevných a materiálových kombinacích. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OVZS 27277/2026/irst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001