2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Woningaanpassingen en trapliften
Beschreibung: Op grond van de Wmo 2015 kunnen Woningaanpassingen en Trapliften worden verstrekt aan een Cliënt waarmee deze in staat wordt gesteld tot zelfredzaamheid of participatie en het zo lang mogelijk in de eigen leefomgeving blijven. Deze Woningaanpassingen kunnen variëren van de verwijdering van drempels tot de plaatsing van een Traplift of een badkameraanpassing. Woningaanpassingen of Trapliften kunnen gemeentelijk worden toegekend wanneer de aanvrager de belemmeringen niet op eigen kracht kan oplossen.
Interne Kennung: 9-L-18247-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 44115600 Treppenaufzüge, 44410000 Artikel für Bad und Küche, 45211200 Bau von Heimen, 45262700 Umbau von Gebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Woningaanpassingen
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 9-L-18247-24 - Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Trapliften
Interne Kennung: 9-L-18247-24 - Perceel 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Onderhoud uitstaande Trapliften
Interne Kennung: 9-L-18247-24 - Perceel 3