216062-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Aanbesteding schoonmaakdienstverlening en aanverwante diensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding schoonmaakdienstverlening en aanverwante diensten
Beschreibung: Middels deze aanbesteding beoogd Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver per perceel te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van schoonmaakdiensten gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van ca. € 220.000,- exclusief BTW per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Betreft beide IPABO locaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid