2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vybavení interiérů pro dostavbu MŠ a ZŠ Ostopovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba (v případě části VZ č. 1), dodávka a montáž interiérového vybavení stavby do objektu základní a mateřské školy v rozsahu podle PROJEKTU, SMLOUVY a STANOVISKA. Jedná se o nábytek a související vybavení, přičemž zadavatel předpokládá spolufinancování části veřejné zakázky z Dotace. Podrobný rozsah dodávek, které požaduje zadavatel dodat a namontovat je blíže specifikován v PROJEKTU a v SOUPISU PRACÍ. Veřejná zakázka / projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropskými fondem pro regionální rozvoj, a to v rámci dotačních projektů s názvem: Dostavba MŠ a ZŠ Ostopovice – rozšíření kapacity ZŠ, reg. číslo: CZ.06.04.01/00/22_037/0002755, 37. výzva IROP – Základní školy – SC 4.1 (ITI) a Dostavba MŠ a ZŠ Ostopovice – rozšíření kapacity MŠ, reg. číslo: CZ.06.04.01/00/22_020/0002366), 20. výzva IROP – Mateřské školy (ITI) – SC 4.1 (dále jen souhrnně „Dotace“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39113600 Bänke, 39151100 Regalanlagen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATYPICKÉ PRVKY
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba (v případě části VZ č. 1), dodávka a montáž interiérového vybavení stavby do objektu základní a mateřské školy v rozsahu podle PROJEKTU, SMLOUVY a STANOVISKA. Jedná se o nábytek a související vybavení, přičemž zadavatel předpokládá spolufinancování části veřejné zakázky z Dotace. Podrobný rozsah dodávek, které požaduje zadavatel dodat a namontovat je blíže specifikován v PROJEKTU a v SOUPISU PRACÍ.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39151100 Regalanlagen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39113600 Bänke
Los: LOT-0002
Titel: TYPOVÉ PRVKY
Interne Kennung: 2