2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst opmaak stedenbouwkundige ontwerpen en masterplannen
Beschreibung: Dit bestek beschrijft de procedure om een raamovereenkomst met een ontwerpteam te sluiten voor de opmaak van stedenbouwkundige ontwerpen, masterplannen, richtlijnen en visies.
Interne Kennung: PPP07D-3805/6048/2026NR08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026NR08_1
216232-2026 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Raamovereenkomst opmaak stedenbouwkundige ontwerpen en masterplannen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP07D-3805/6048/2026NR08
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026NR08_1